بانک سینا

یکشنبه،19 آذر 1402
بانک سینا
   
 
  •  
   انتقال وجه کارت به کارت شتابی بدون نیاز به اینترنت با سامانه 727 بانک سینا
   کد: 2315
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   منبع خبر:
   تعداد بازدید: 78392
   سامانه 727
   انتقال وجه کارت به کارت شتابی بدون نیاز به اینترنت با سامانه 727 بانک سینا

   در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در دسترسی به این خدمات، امکان انتقال وجه کارت به کارت شتابی بدون نیاز به اینترنت در بانک سینا فراهم شده است.
   به گزارش روابط عمومی بانک سینا، هموطنان با استفاده از سامانه 727 این بانک بدون نیاز به اینترنت می توانند در تمامی ساعات شبانه روز نسبت به انتقال وجه کارت به کارت شتابی تا سقف روزانه 30 میلیون ریال اقدام کنند.
   با استفاده از این سامانه بسیاری از خدمات بانکی دیگر نیز قابل انجام است که از آن جمله می توان به دریافت موجودی و صورتحساب سپرده ها، پرداخت قبض و خرید شارژ اشاره کرد. انجام انواع انتقال وجه (عادی، مستمر)، انتقال وجه بین با  نکی ساتنا و پایا و انتقال وجه کارت به کارت سینا، مدیریت چک، گزارش اقساط تسهیلات و پرداخت آن با سپرده بانک سینا و کارت های شتاب از دیگر خدمات قابل ارائه توسط سامانه 727 بانک سینا به شمار می رود.
   همچنین با استفاده از این سامانه می توان در صورت مفقودی یا سرقت کارت، نسبت به انسداد کارت اقدام نمود. تمامی دارندگان کارت های شتاب هم با استفاده از سامانه 727 بانک سینا بدون نیاز به رمز می توانند نسبت به پرداخت قبض و خرید شارژ (همراه اول، ایرانسل، رایتل و خرید شارژ مستقیم) اقدام نمایند.