بانک سینا

دوشنبه،05 مهر 1400 نسخه آزمایشی
بانک سینا
   
 
  •  
   <b><font size="2" face="Tahoma">جلسه 5 ساعته مدیرعامل بانک سینا با رؤسای شعب منطقه اصفهان و چهارمحال بختیاری</font></b>
   جلسه 5 ساعته مدیرعامل بانک سینا با رؤسای شعب منطقه اصفهان و چهارمحال بختیاری
   کد: 1547
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۰۴/۲۶
   منبع خبر:
   تعداد بازدید: 3514
   دکتر همتی مدیرعامل و معاونین بانک سینا در جلسه 5 ساعته، مسائل و مشکلات سرپرستی اصفهان و چهار محال بختیاری را مورد بررسی قرار دادند.
   جلسه 5 ساعته مدیرعامل بانک سینا با رؤسای شعب منطقه اصفهان و چهارمحال بختیاری
   دکتر همتی مدیرعامل و معاونین بانک سینا که برای افتتاح رسمی ساختمان جدید سرپرستی اصفهان به این شهر سفر کرده بودند در جلسه 5 ساعته با سرپرست و رؤسای شعب منطقه، مسائل و مشکلات و راه های توسعه فعالیت های بانک در این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.
   در این جلسه هر یک از رؤسای شعب مسائل خاص شعبه خود و پیشنهادات مربوط به نحوه رشد منابع و مصارف بانک و توسعه آن را مطرح و در پایان نیز مدیرعامل و معاونین دیدگاه ها و راهکارهای لازم جهت پیگیری اهداف بانک در منطقه را ارائه دادند.
    در این سفر مدیرعامل و همراهان از بخش های مختلف ساختمان سرپرستی که در نوع خود در مجموعه سرپرستی های بانک کم نظیر است بازدید کردند.
   مدیرعامل بانک سینا و همراهان همچنین ضمن بازدید از برخی شعب اصفهان و نیز شعب شهرهای باغ بهادران, زرین شهر و مبارکه از مجموعه فولاد مبارکه بازدید و ضمن ملاقات با مدیرعامل و مسئولین فولاد مبارکه راههای گسترش همکاری بانک با شرکت   فولاد مبارکه مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.