بانک سینا

چهارشنبه،08 آذر 1402
بانک سینا
   
 
  •  
   آزمون استخدام بانک سینا با حضور 2 هزار داوطلب برگزار شد
   کد: 3101
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
   منبع خبر:
   تعداد بازدید: 521
   آزمون استخدام بانک سینا با بیش از دو هزار شرکت‌کننده در روز جمعه 31 شهریورماه همزمان در تهران و شهرستان‌های منتخب برگزار شد.
   آزمون استخدام بانک سینا با حضور 2 هزار داوطلب برگزار شد

   به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، بیش از دو هزار داوطلب و متقاضی استخدام این بانک، صبح روز جمعه 12 شهریورماه در 10 حوزه آزمونی در تهران و شهرستان‌های کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند.
   این آزمون به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز بانک سینا بر اساس ضوابط و آیین‌نامه استخدامی بانک از بین متقاضیان زن و مرد واجد شرایط برگزار شد.
   در حاشیه برگزاری این آزمون، چنگیز مروّج، قائم‌مقام مدیرعامل بانک سینا با حضور در دانشگاه امیرکبیر که محل آزمون داوطلبان تهران بود، اعلام کرد: بانک سینا به منظور تأمین کادر پرسنلی مورد نیاز خود، اقدام به جذب نیرو کرده است و داوطلبان پس از قبولی در آزمون و احراز سایر شرایط لازم، در بخش‌های مختلف ستادی و صف مشغول به کار خواهند شد.
   وی ادامه داد: استخدام و به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص و توانمند به منظور اجرای طرح‌های توسعه‌ای و تحولی از جمله برنامه‌های این بانک است و برگزاری این آزمون نیز در همین راستا صورت گرفته است.
   قائم‌مقام مدیرعامل تصریح کرد: با توجه به بازنشستگی تعدادی از همکاران بانک در چند سال اخیر و همچنین راه‌اندازی شعب جدید بانک در ماه‌های آینده، نیاز به جذب نیروی انسانی در این بانک احساس می‌شد و برگزاری این آزمون استخدامی برای جلوگیری از کاهش کیفیت ارائه خدمات بوده است.
   گفتنی است این آزمون شامل 110 سوال عمومی و تخصصی بود که داوطلبان به مدت 130 دقیقه فرصت پاسخگویی به سؤالات را داشتند.
   متقاضیان پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی و احراز شرایط لازم، با انعقاد قرارداد در بانک سینا مشغول به کار خواهند شد.